Kontakty a informace

Zde nás najdete :

mapa

 

Otevírací doba vzorkovny a výdejního skladu:
pondělí - pátek:
      8.30- 18.00 hod  
po dohodě: 6.30 - 8.30 a 18.00 - 21.00 hod

sobota, neděle:      po dohodě

 

Pokud nás chcete navštívit i mimo běžnou otevírací dobu ( 8.30 - 18 hod ), stačí nás kontaktovat a my Vám určitě vyjdeme vstříc.

 

Jak se k nám dostanete:

Administrativní budova Centrum Krejcárek
Pod Krejcárkem 975, 130 00 Praha 3, vchod B ( v přízemí uprostřed )

Autem z Holešovic - Přejedete Libeňský most, za mostem odbočíte vpravo a budete se držet v levém jízdním pruhu, na světelné křižovatce odbočíte vlevo a následující světelnou křižovatku projedete rovně, ulicí Pod Plynojemem vystoupáte na vrch Krejcárek, kde již z dálky uvidíte novou budovu Centrum Krejcárek. Po odbočení k budově, minete vlevo podzemní garáže a za budovou Vás přivítají naše bezplatná parkovací místa.

Autem z centra - Budete se držet směrovek na Žižkov. Na křižovatce "Ohrada", kde se kříží ulice Jana Želivského a Koněvova odbočíte do ulice Pod Krejcárkem. Po levé straně již z dálky uvidíte novou budovu Centrum Krejcárek. Po odbočení k budově minete vlevo podzemní garáže a za budovou Vás přivítají naše bezplatná parkovací místa.    

Autem z Černého Mostu - Budete se držet směrovek na Vysočany. Na Vysočanském náměstí odbočíte vlevo do ulice Novovysočanská. Po pravé straně za benzínkou uvidíte novou budovu Centrum Krejcárek. Po odbočení k budově, minete vlevo podzemní garáže a za budovou Vás přivítají naše bezplatná parkovací místa.  

Souřadnice GPS: 50°5'59.13"N; 14°29'23.01"E

MHD - zastávka Krejcárek -zastávka autobusu č 136, 134 a tramvají č 1, 10, 19 se nacházejí v bezprostřední blízkosti budovy Centrum Krejcárek.

 

Těšíme se na Vaší návštěvu !

 

 

 

GLASS BLOCKS | Azteca ceramica | Poesia | Casma | Incana