Luxfery

NOVÝ SHOWROOM

 

Srdečně Vás zveme do našeho exkluzívního showroomu v Praze 3 na Krejcárku, kde jsme pro Vás zřídili největší vzorkové studio v České Republice na skleněné tvárnice. Na celkové ploše 500 m2 je věnována polovina pouze skleněným tvárnicím a to v mnoha barvách a provedeních.

Pohodlný nákup Vám umožní i veliké skladové zásoby se stovkami kusů skladem. Samozřejmostí je i kompletní příslušenství pro stavbu a montážní systémy. 

Showroom je dále věnován stavebnímu plochému sklu. Jako specialisté na celoskleněné dveře Vám nabízíme možnost prohlédnutí mnoha typů kování,pojezdů a komponent pro skleněné dveře, typů skel atd. Všechna skla vyrábíme na míru bez cenového příplatku, tedy nemusíte se při vašem projektu podmiňovat typizovanými rozměry. 

Novinkou pro tento rok je rozšíření vzorkové prodejny o koupelnové studio s obklady a dlažbami od několika španělských výrobců. Naleznete zde novinky v sortimentu, i nejoblíbenější série minulých let.

Bezproblémové parkování přímo u budovy na vyhrazených parkovacích místech. Parkování pro naše zákazníky je ZDARMA. 

Přijďte se inspirovat do krásného prostředí nedaleko centrální Prahy. Vyškolený personál Vám ochotně poradí s technickým řešením i výběrem nejvhodnějších produktů pro váš projekt.

Těšímě se na vaší návštěvu ve všední dny 8 - 18 hodin, ve většině pracovních dnů je možné přijít i po 18 hodině po předchozí domluvě.

Ukázky našeho showroomu: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

GLASS BLOCKS | Azteca ceramica | Poesia | Casma | Incana